Paylaş
LODFIBER 50 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
Fiyat
₺371.49
Stok durumu Stokta var


50 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
50 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
Içeren: 1 parça
Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC
Mesafe: 50 metre
Tellerinin: Dubleks (2 Strands)
Çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125
Mantolama: Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama.
Konnektörler: Erkek için Erkek

Etiketler: Ucuz LODFIBER 50 m ST ST Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Yüksek Kalite LODFIBER 50 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Marka Adı LODFIBER
Model Numarası 50MST-IN2Strands
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 8cm x 10cm (5.91in x 3.15in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler